KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815020

nr 1281 5020

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, Motivet: 22x27cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 18:23:37

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska